ADİL IŞIK’TAN AÇIKLAMA

Türkiye’nin kadın giyim perakende grubu öncülerinden Adil Işık Group, yurtiçindeki 150’ye yakın perakende noktasında ve Love my body ile adL markalarının online satış sitelerinde Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na destek verdiğini açıkladı.
Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na tam destek veren grup, Türkiye genelindeki tüm mağaza ve online satışlarında, sezon öncesi indirim, özel kampanyalar sunacağını temin ederek, Türk perakende markalarındaki dayanışmaya dahil oldu. Normalde yılbaşı öncesine kadar herhangi bir kampanyası olmayan grup, bu haftadan itibaren özel indirim ve kampanyaların yanı sıra banka anlaşmalarıyla da tüketicisine satın alma konusunda fırsatlar sunacak.
Adil Işık Group Genel Müdür Yardımcısı Alican Işık, “ Hükümet ve iş dünyası tarafından başlatılan Enflasyonla mücadele programı hepimiz için bu zor dönemden çıkış için oldukça değerli bir adım. Bizler Adil Işık Group olarak bu adımı desteklemek adına yapılacak indirime ek olarak yıl sonu için planladığımız kampanyalarımızı da öne çekerek tüm pazarlama çalışmalarımızı bu doğrultuda şekillendiriyoruz. Çalışan, tedarikçi ve iş ortaklarımızdan oluşan 5000 kişi ile birlikte bu programın başarısı için sorumluluk almaya, fedakarlık etmeye ve elimizden geleni yapmaya hazırız.” diyerek Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat Albayrak’ın programına inancını bildirdi.