Adıyaman Ticaret Borsası ‘ndan Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na destek

Adıyaman Ticaret Borsası Başkanı Mahmut Fırat ise enflasyonla mücadele konusunda iş dünyasına destek ve fedakarlık çağrısında bulundu.
Türkiye’nin hedefleri olan bir ülke olduğunu anlatan Fırat, şöyle konuştu:
“Meselemiz bu uzun yolda güçlü durmak ve ayakta kalmaktır. Bu kervanda yolda kalmamak için birlik ve beraberliğimizi yine ispat etmemiz gerekli. Geçmişi sağlam temellerle kurulu olan ülkemizi bu gibi enflasyonu etkileyecek sıkıntılı süreçler yıpratamayacaktır. Bu sıkıntılı süreçte hep birlikte kolları sıvayarak üstesinden geleceğimizden ve kolaylıkla atlatacağımızdan hiç şüphemiz yok. Aydınlık yarınlarımız için enflasyonla mücadele de topyekun milletçe el ele vererek başarılı olacağımız aşikardır.”
Fırat, Adıyaman Ticaret Borsası üyelerine, enflasyonla mücadele programı çerçevesinde ülke genelinde “İndirim Kampanyası” başlatıldığını anımsatarak, “Üyelerimizin bu kampanyaya katılmaları önem arz etmektedir. Kampanyaya katılım yapacak üyelerimizin Tüketici Fiyat Endeksinde yer alan ürün ve hizmetler listesine borsamızın web sitesinden (www.adiyamantb.org.tr) ulaşabileceklerdir. Kampanyaya katılmak isteyen üyelerimizin borsamız ile iletişime geçmeleri yeterli olacaktır.” ifadelerini kullandı.