Altınbaş’tan Enflasyonla Mücadeleye Destek

Türkiye mücevherat sektörünün lideri Altınbaş, Enflasyonla Topyekün Mücadele programını tam desteklediğini açıkladı.
Altınbaş, enflasyonla mücadele seferberliğine destek olmak ve enflasyon etkisini aşağıya çekmek amacıyla tüm mağazalarında seçili pırlanta ürünlerinde %10 indirim uygulayacak.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Altınbaş Mücevherat Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, kuruluşlarından bu yana geçen 65 yıllık süreçte başlattıkları her projede, hayata geçirdikleri her işte mutlaka “Bu işin Türkiye’ye katkısı ne olur” diye düşünerek hareket ettiklerini belirterek, şunları söyledi:
“Altınbaş olarak her zaman amacımız Türkiye’ye ve Türk insanına katkı sağlamaktır. Ülkemizin yaşadığı sorunlara karşı mücadeleyi sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Enflasyonla mücadele seferberliğine destek olmak ve enflasyonu aşağıya çekmek amacıyla ürünlerimizin satışlarında gereken indirimi yapacağız. Enflasyonla mücadele seferberliğinin olumlu sonuçlarını en kısa sürede görmeyi temenni ediyoruz. Yaşanan sıkıntıları birlik ve beraberlik anlayışı içinde hareket ederek yine geride bırakacağımıza yürekten inanıyoruz.”