HABER DETAYI

27 Ocak 2024 07:19

Vodafone Hediye İnternet 5 GB

Vodafone Hediye İnternet 5 GB

Enflasyon en çok da internet fiyatlarını arttırdı. Vodafone gibi internet firmaları da hem telefon hem de evde internet hizmetlerine zam yaptılar. Durum böyle olunca kullanıcılar düşük internetli paketlere yönelmeye başladılar. Hatta interneti yetmeyen çoğu kullanıcı hediye internet yöntemlerine başvurdu. Tam bu noktada “Vodafone faturalı kullanıcılarına özel 5 GB internet hediye” internet severlerin imdadına yetişti.

Vodafone Hediye İnternet 5 GB nasıl yapılır? 3 Adımda anlatıyorum, bir yorum yaparak teşekkür ederseniz çok sevinirim.

  • Vodafone müşteri hizmetleri numarası olan 542’yi arayıp:
  • İlk önce tuşlu menüden 3’e sonra 8’e basıp:
  • Telefonumuza gelecek mesaj ile Vodafone’den gelen bağlantıya tıklayarak:

5 GB hediye internet hattınıza yüklenecektir.

vodafone hediye internet kampanyası

Faturalı hatlarda geçerli olup, sizi herhangi bir pakete dahil etmeyecektir. Yapamayan olursa, aşağıdan yorum yaparak destek alabilirler. Enflasyonla mücadeleye destek veren firmalar arasında yer alan Vodafone gibi diğer firmaların da hediye kampanyalarını sitemizden güncel takip edebilirsiniz, bunun için sitemizi yer işaretlerinize eklemeniz yeterlidir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  • Hamza Torun 28 Ocak 2024 14:31 CEVAPLA

    Merhaba, yaptığınız 5gb vadofone hediye İnternet çok işime yaradı. Şimdi bu yazınız ile şuan beni kurtardiginiz için çok teşekkürler. Herkesin yapması gerekli bedava 5gb internet gerçekten süper. Emeklerinize sağlık, sitenizin takipçisiyim.