Okan Universitesi’nden Enflasyonla Topyekûn Mücadeleye Destek

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi ve İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hastanesi olarak Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’nı biz de destekliyoruz! Devletimiz ve halkımızın her zaman yanında olma bilincini taşıyarak hizmet sunduğumuz Okan Sağlık Kuruluşlarımızdan alınan sağlık hizmetlerinde yüzde 10 indirim uygulamasına gidiyoruz.

Enflasyonla mücadele, ancak özel sektörün ve kamunun birlikte hareket etmesi ile amacına ulaşır. Okan Sağlık Grubu olarak biz de, Hazine ve Maliye Bakanımız Sn. Berat Albayrak’ın teşvikleriyle hayata geçirilen Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na destek verme kararı aldık.Bünyemizde bulunan İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Tuzla-Acıbadem, İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hastanesi Tuzla-Mecidiyeköy’de geçerli olmak üzere sağlık hizmetlerimizde yıl sonuna kadar yüzde 10 indirime giderek üzerimize düşeni yapacağız.

Halkımızın Yanına Olmak En Önemli Görevimiz!
Açıldığımız günden itibaren, etik ilkelerimiz; alanında uzman akademik kadromuz, dinamik ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile birleştirerek dünya standartlarında kaliteli, güvenilebilir, eşit ve hakkaniyetli bir sağlık hizmeti sunmaktır. İlk günden itibaren insani değerleri önemseyerek, hasta sağlığı ve güvenliğine önem veriyoruz. Programa destek olan ilk sağlık kuruluşu olarak, milletimizin menfaatine olan her türlü kararın destekçisi olmak, bizim vazifemiz.Bu nedenle, enflasyonla topyekün mücadelede biz de varız.