Öncü Dental’tan Enflasyonla Topyekûn Mücadeleye Destek

Öncü Dental A.Ş. olarak;
Kurulduğumuz günden bu güne Ağız ve Diş Sağlığı profesyonellerine yönelik yenilikçi ve kaliteli iş çözümlerimizle tüm çalışmalarımızda ülke ekonomisine katma değer yaratmayı, Türkiye’ye ve Türk halk sağlığına daha iyi hizmet sunulmasını ana hedef olarak benimsedik.

Ülkemizin ekonomik ve toplumsal gelişimine, sektör işleyişine katkıda bulunmaya yönelik çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor ve bu kapsamda yapılan tüm çalışmaların içerisinde yer alıyoruz.

Yaşanan sıkıntıları birlik ve beraberlik anlayışı içinde hareket ederek geride bırakacağımıza yürekten inanıyor, bu inançla Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak tarafından başlatılan “Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı”nı destekliyoruz.

Bu kapsamda, 31 Aralık 2018 tarihine kadar üretimini ve satışını yapmakta olduğumuz “Dentac” markalı ürünlerimizin doğrudan satışlarında %20, ithalatını yaptığımız sarf ürünlerimizin doğrudan satışlarında yıl sonuna kadar en az %10, sektör profesyonellerimize yönelik Klinik kurulum paketlerinde ise %15’den aşağı olmamak koşulu ile indirim sağlayarak Enflasyonla Topyekün Mücadelede her zaman olduğu gibi bizde varız diyoruz.