Reis Gıda’dan Enflasyonla Mücadeleye Destek

Ülkemizin ekonomik ve toplumsal kalkınmasına katkı sağlamak, içinde bulunduğu duruma çözüm oluşturabilmek ve enflasyonun yükselişini engellemek amacıyla Ağustos ayında ‘Sabit Fiyat’ uygulaması başlattık. Gıda Hammadde,ürün giriş,işletme ve ambalaj maliyetlerindeki artışa rağmen ‘Sabit Fiyat’ uygulamamızı devam ettirdik.
Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan ‘Enflasyon ile Topyekün Mücadele Programı’ kapsamında milli dayanışma için Metro,Carrefour gibi uluslararası firmaların yanında File,Happy Center,Hanif Pehlivanoğlu,Özdilek,Çetinkaya,Onur Grup gibi ulusal firmalarımıza ürünlerimizin satışında gereken indirimi yapacağımızı belirtiriz.
Ülkemiz topraklarında yerli tohumlardan üretilen pirinç,nohut vb bakliyat ürünlerini sağlıklı ve ulaşılabilir bir şekilde karşılamak adına olan desteğimizi 40 yılı aşkın süredir yerli ve milli firma olan Reis gıda ailesi olarak devam ettiriyoruz.Sürdürülebilir büyümeyi sağlamak ve ekonomide de güven ortamı oluşturmak için Reis toplumun çıkarlarını kendi çıkarları üstünde tutarak bunu ülkesine olan borcunun bir ödeme olduğunu düşünmektedir.