Sanko Holding ve Konukoğlu Ailesi Olarak Enflasyonla Topyekün Mücadeleye Destek

SANKO HOLDİNG VE KONUKOĞLU AİLESİ OLARAK ENFLASYONLA TOPYEKÛN MÜCADELE PROGRAMI’NA DESTEK OLMAK AMACIYLA TÜKETİCİYE YÖNELİK ÜRÜNLERİMİZİN SATIŞINDA YÜZDE 10 ORANINDA İNDİRİM YAPACAĞIZ.

Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na destek olmak amacıyla tüketiciye yönelik ürünlerin satışında yüzde 10 oranında indirim yapılacaktır.

Konukoğlu Ailesi ve 114 yıllık geçmişi bulunan SANKO Holding olarak, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Türkiye çıkarına HER TÜRLÜ faaliyette bulunmaya azami özen göstererek, Bu anlayıştan hareketle Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’nın başarıya ulaşması için ihtiyaç duyulan her alanda üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde başlatılan, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından kamuoyuna açıklanan Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na destek olmanın Milli bir görevdir. Bu sürece destek olmak, yerli ve milli olmaktır, vatandaşlık görevidir, millet olmanın gereğidir.

Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na destek olmak amacıyla SANKO Holding ve Konukoğlu Ailesi iştiraklerinden, tüketiciye yönelik üretim yapan Sanko Havlu ile Konut ve işyeri projeleri gerçekleştiren ASCE İnşaat’ın satış fiyatlarında yüzde 10 indirim uygulamasını başlatmış bulunmaktayız. Başak Traktör satış fiyatlarında ise bayilerle birlikte yüzde 10 indirim başlatılacaktır.