Tudors’tan Enflasyona Mücadeleye Destek

Erkek modasının öncü markalarından Tudors, enflasyon ile mücadele için yürütülen milli dayanışmaya destek veriyor. Tudors, ülke genelindeki yaklaşık 200 mağazasındaki binlerce çeşit üründe minimum %10-%50 arasında indirimlerle satışa sunuyor.

Tudors CEO’su Yaşar Ayaydın, ilk günden bu yana dünyanın trendlerini uygun bütçeli olarak müşteriye sunma ve ulaşılabilir olma misyonuyla çalıştıklarını belirterek, “Bugüne kadar günün modasına uygun, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunduk. Kalitesi en yüksek gömlekleri bile dünyadaki rakiplerimize göre neredeyse yarı fiyatına sattık” dedi.
Ayaydın, enflasyonla topyekün mücadelede hükümet, iş dünyası ve sivil toplum işbirliğiyle başlatılan “milli dayanışma”ya destek vereceklerini belirtti. Türkiye genelindeki 200’den fazla mağazadaki binlerce çeşit üründe yaklaşık %10 ile%50 arasında indirim uygulanacağını anlatan Ayaydın, şöyle devam etti:
“Enflasyonla mücadele konusunda hükümetimizle birlikte elimizi taşın altına koymaya hazırız. Müşterilerimizin kaliteli ürüne uygun fiyatla ulaşmasını önemsiyoruz. Bu dönemde tedarikçilerimizin desteği de bizim için çok önemli. Onlardan alacağımız destekle müşterilerimizin enflasyon yükünü hafifletmek amacıyla indirim ve kampanyalarımıza devam edeceğiz. Bu zorlu süreçte müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.