Arkas Sanat Merkezi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
32 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arkas Sanat Merkezi
  • ADRES: Kültür, 1380 . Sk. 3-1, Kordon Konak/İzmir
  • TELEFON: (0232) 464 66 00
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Arkas Sanat Merkezi, İzmir’de ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunan, 2 katlı ve farklı deneyimler sunan bir mekan olarak dikkat çekiyor. İçeri adım attığınızda, eşyalarınızı kilitli dolaplara bırakarak daha rahat bir gezi yapabilirsiniz. Her odada farklı eserler bulunması, merkezi keşfederken ziyaretçilere çeşitli sanat eserlerini keşfetme fırsatı sunuyor.

Merkezde yer alan 2 farklı deneyim alanı, ziyaretçilere farklı bakış açıları kazandırıyor ve kendinizi fotoğrafın içine koyarak özel anlarınızı ölümsüzleştirebileceğiniz bir ortam sunuyor. Özellikle kapalı havalarda hafta sonunu değerlendirmek için ideal bir yer olan Arkas Sanat Merkezi’nin ücretsiz olması da ayrıca takdire şayan.

Ayrıca, merkezin çocuklar için etkinlikler düzenlemesi ve çocukların merkezden memnuniyetle çıkması, aileler için de güzel bir tercih olmasını sağlıyor. İzmir’de bulunan sanat merkezleri arasında kesinlikle önemli bir yere sahip olan Arkas Sanat Merkezi, sade ve hoş dizaynıyla ziyaretçilerini kendine çekebilecek nitelikte bir mekan olarak öne çıkıyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.