TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
98 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ:
  • ADRES: Eski Büyükdere Cad. Park Plaza No:14 Kat:15-16 Maslak-Sarıyer/ İSTANBUL
  • TELEFON: 4442967
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

0
(0)

Boyner, 1981 yılında Bakırköy’de ‘Çarşı’ adıyla ilk mağazasını açarak perakende sektöründe sürekli gelişme kaydetmiştir. 2013 yılında YKM’nin hisselerini alarak sektördeki konumunu güçlendiren Boyner, kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri mutluluğunu odak noktası olarak benimsemiştir.

Türkiye’de 30’dan fazla ilde, 100’e yakın mağazası, 250 bin metrekareden fazla satış alanı, on iki kategori ve 600’den fazla marka seçeneği ile Boyner, sadece ürün değil, her zaman mutluluk ve iyilik sağlamak için çalışıyor. Boyner, Boyner Now, Boyner Uygulaması, Boyner.com.tr, Boyner Sports, Boyner Dynamic, Boyner Active, Boyner Outlet ve YKM gibi farklı satış kanalları aracılığıyla tüketicilere ulaşmaktadır.

Boyner, müşteri memnuniyetini ve deneyimini ön planda tutarak perakende sektörünü değiştiren yeni bir yenilik daha sunuyor. Haziran 2022’de piyasaya sürülen Boyner Now, dünyada bir ilktir. Bu yeni girişim, müşterilerin istedikleri ürünleri sipariş etmeden önce ödeme yapmadan farklı beden veya numara seçenekleriyle veya farklı renklerle sipariş etmelerini sağlar. Müşterinin seçtiği saatte veya 90 dakika içinde ürünler kendilerine teslim edilir.

Ek olarak, Boyner, Boyner Cadde olarak bilinen yeni nesil mağazacılık konseptiyle sektörde bir ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Bu fikir, teknoloji, sanat, spor ve sürdürülebilirlik gibi konuları ön planda tutan müşterilere benzersiz bir alışveriş deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Boyner, bu yenilikçi karakteri ve farklı bir hizmet anlayışıyla perakende sektöründe öncü bir yere sahiptir.

Firmayı derecelendir

Ortalama Puanı 0 / 5. Oy Sayısı: 0

Henüz derecelendirme yok. İlk derecelendirmeyi siz yapın

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.