TYBA Yacht Charter Show 2024

18 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 19 Nisan 2024 23:56
  • TARİH: 3-7 Mayıs 2024
  • WEB ADRESİ: https://tybachartershow.com/
  • ORGANİZATÖR: TYBA Yachting and Brokers Association
  • YER: D-Marin Göcek

ETKİNLİK HAKKINDA

2019’dan beri düzenlenen TYBA Yacht Charter Show için geri sayım başladı ve şimdiden 50 yat kayıt yaptırdı! TYBA Yacht Charter Show, 3-7 Mayıs tarihleri arasında D-Marin Göcek’te gerçekleşecek. En iyi charter teknelerinin yatçılık dünyasının profesyonelleri ile buluştuğu dünyanın en saygın yatçılık gösterilerinden birisidir.

Etkinlik Hakkında

TYBA Yachting and Brokers Association, D-Marin yönetiminin, kendi üyelerinin, tüm yerel ve ulusal turizm kurullarının ve fuarın uzun vadeli sponsorlarının değerli desteğiyle Türk Yatçılığı’nın en önemli etkinliğini düzenliyor.

Gocek, şehirdeki yeni heyecan verici ve güzel bir yerleşim yeri olan TYBA Yacht Charter Show’un ikinci kez düzenleneceği yerdir. Bu, Türk Yelkenciliği’nin yeni bir hedefi olacaktır. D Marin Göcek‘te 3-7 Mayıs 2024’te düzenlenecek olan yat kiralama gösterisi, yine de Türkiye ve Doğu Med’da ticari profesyoneller için en önemli charter gösterisi olacak.

200’den fazla broker bu etkinliğe katılacaktır. Web sitelerinde bu listeyi detaylı bir biçimde görebilirsiniz. Brokerlar için fırsatlar: Yerel olarak inşa edilen guletler de dahil olmak üzere Türkiye dışında faaliyet gösteren ticari yelkenler. Bu nedenle, tüm bütçe aralığında müşterilere heyecan verici tatil ürünleri ve seyahat fırsatları sunuyoruz. TYBA Yacht Chater Show, yalnızca bölgedeki en iyi yelkenleri görmek için en iyi olanı değil, aynı zamanda yerel insanlarla iletişim kurmak ve Türkiye’deki çok sayıda turistik yer hakkında bilgi edinmek için bir yerdir. Destinasyon Turkey, charter konuklarına heyecan verici bir küresel destinasyon olan brokerları tanımak için sergide çeşitli seminerler düzenleyecek. Gocek Körfezi‘nden başlayarak Türkiye’nin muhteşem kıyı çizgisini keşfetmek için şovdan sonra bir yelkenli yolculuk yapın ve yelkencilerin tüm yönlerini öğrenin.

TYBA Yachting 2024

Her yelken yat endüstrisinde benzersizdir, bu nedenle bir yat kiralamayı pazarlamak ve sergilemek, sadece charter broker ve müşteri tabanını oluşturmak için değil, aynı zamanda geleceğin temellerini korumak ve güçlendirmek için de çok önemlidir.

Uluslararası tüccarların en güçlü ağı olan Türk yelken profesyonellerinin çoğu, TYBA şovunun düzenleyicileridir. Türkiye’de özellikle Göcek yat kiralama için en iyi şov bu olacak.

TYBA Charter Show’a katılan yelkenler ve brokerler endüstrinin eğilimlerini belirler ve bu nedenle sizin ürünleriniz ve hizmetlerinizle doğal olarak ilgilenen ve sizi otomatik olarak diğer sektör uzmanlarına yönlendiren değerli bir seyirciyi temsil ederler.

Fuarda sergilenmek sadece şirketinizi çalışanlarına tanıtmakla kalmayacak, aynı zamanda müşterilerin seyahatlerini planlamak ve rezerve etmek için aktif olarak çalışan charter tüccarlarına da mükemmel bir fırsat sağlayacaktır. Başından itibaren konuklarına rotasyon önemi öneren charter tüccarlarına da mükemmel bir fırsat sağlayacaktır. Şirketiniz, TYBA Charter Show’da sergilenerek daha fazla pazara maruz kalacaktır.

Etkinlik Websitesi:https://tybachartershow.com/