Isparta Doğan Satranç Kulübü

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
88 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Doğan Hoca
  • ADRES: Modern Evler, 3101. Sokak No:3
  • TELEFON: 0546 617 07 19
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

0
(0)

Satranç, özellikle pandemi döneminde insanlar evden çıkamayıp çeşitli hobilere yöneldiği zamanlarda popüler oldu. Devlet okullarında ve özel okullarda satranç seçmeli ders olarak okutulmakta. Böylece satranç sporuna yetenekli öğrenciler seçilebilmekte. Yetenekli ve satrancı seven öğrencilerin satrancını daha çok geliştirmesi için; satranç kulüplerine ihtiyaç duymaktadır. Hal böyle olunca iyi satranççıların bir çoğu antrenörlüğe yönelmekte.

Isparta’nın en iyi satranççılarının başında gelen Doğan Küçük’te antrenörlüğe yönelmiş olup, kendi adının geçtiği bir satranç kulübü açmıştır. 5 senedir satranç merkezinde bir çok başarılı sporcu yetiştirmiştir. Milli takım havuzunda bir çok öğrencisi vardır. Öğrencilerinden Bora Yarar satranç milli takımının gelecek vadeden en önemli isimlerinden olup, 2400 ELO puanını geçip; Uluslar arası Usta(IM) normuna ulaşmıştır.

Isparta Doğan Satranç Kulübü’nde her seviyede satranç dersleri verilmektedir. Isparta da satranç dersi veren bir profesyonel arıyorsanız başarılı sporcu ve antrenör Doğan Küçük sizin için en doğru seçim olacaktır.

Firmayı derecelendir

Ortalama Puanı 0 / 5. Oy Sayısı: 0

Henüz derecelendirme yok. İlk derecelendirmeyi siz yapın

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.